Frakt fra 69,- | Sendes med Posten/Bring

Møt oss på babymessen 2026

Publisert den

Den 18.-19. april finner du Brando Kids på Babymessen på Radisson Blu Scandinavia i Oslo. For oss har dette blitt en hyggelig tradisjon, og vi gleder oss til enda et år hvor vi får møte både nye og kjente kunder.

Babymessen er en fantastisk mulighet til å finne alt du trenger til baby samlet på ett sted. Her møter du en rekke spennende utstillere, gode tilbud og inspirerende produkter for både små og litt større barn.

 

Dette finner du hos Brando Kids

På vår stand finner du flere av våre mest populære merker:

  • Name It
  • Lil’ Atelier
  • UGG
  • BIBS
  • Elodie

Vi tar også med oss våre egne farger i de populære Lillelam sparkedressene, som du kan se og kjenne på under messen.



Gode tilbud og konkurranser

Under messen vil det være eksklusive messetilbud, konkurranser og gode muligheter til å gjøre fine kupp på kvalitetsprodukter til de minste.

Dette er også en perfekt anledning til å få personlig veiledning, se produktene på nært hold og oppdage nye favoritter.

Vil du besøke oss på messen?

Sikre deg billetter her

 

Redaktørens valg
Hva trenger du på ferie (med barna)?
Det er mange ting å huske på når man tar med f...
Les mer
Dette trenger du til barnehagestart
Snart skal våre små utforske enda mer av verden...
Les mer
Hélène Studios
Hélène Studios er et nytt norsk motemerke, grun...
Les mer
Dette trenger babyen i fødebaggen
Den store dagen nærmer seg. Du har begynt å for...
Les mer
Hva er UV-tøy?
Barnas hud er tynnere og mer uts...
Les mer